!NOVÝ SORTIMENT OVĚŘENÝCH A BEZPEČNÝCH KANABINOIDŮ!


Eletta campana - Growreport z klonů

Eletta campana - Growreport z klonů

Ukázaná platí! Další várka Eletta campana, tentokrát pěstujeme z našich vlastních klonů. Box osazujeme hned 6-ti phenotypy z pilotní selekce.


Eletta campana - Growreport 2

Eletta campana - Growreport 2

Po prvním úspěšném kole Eletty campany v boxu 240x120cm jdeme na druhou várku, tentokrát s menším počtem rostlin v objemnějších květináčích.

Povede se i tentokrát dosáhnout uctyhodného výnosu 0,96g/W?
Bude i tentokrát CBD 10% při splnění limitu THC do 0,3%?


Hodnoty pH pro organické pěstování konopí

Hodnoty pH pro organické pěstování konopí

O hodnotách pH, vhodných pro pěstování konopí, již bylo napsáno mnohé a řeklo by se, že je zbytečné k tomuto tématu sepisovat další článek. Nováčci v oboru najdou spoustu informací na internetu i promo-materiálech výrobců hnojiv a ostřílení pěstitelé už se nad tímto tématem ani nepozastaví.

Jste si opravdu jistí, že už víte o pH pro pěstování konopí vše, a nic vám neuniklo? Přinášíme zcela nový pohled na věc a mnohým obrátíme pěstování doslova vzhůru nohama! 


1. Soutěž pro GROWERY - zabarvení listů

1. Soutěž pro GROWERY - zabarvení listů

V rámci první soutěže pro growery, týkající se neobvyklého zabarvení listů a fialovění řapíků rostlin Eletta campana, uvádíme bližší popis problému a jeho řešení.


Eletta campana 4. den od výsevu

Eletta campana - od semene po sklizeň

Přemýšlíte o výsevu odrůdy Eletta campana do pěstebního boxu nebo se chystáte na zcela nový projekt? V tomto článku se dozvíte vše, co vás zajímá o této odrůdě!

Detailně popíšeme celý proces pěstování v boxu, od výsevu semen až po sklizeň.