!NOVÝ SORTIMENT OVĚŘENÝCH A BEZPEČNÝCH KANABINOIDŮ!

HHC olej 20% POMERANČ, 10 ml

-15% Doprava zdarma

HHC olej 20% doplněný o přírodní výtažek z pomeranče pro energizující zážitek. Příjemná kombinace kokosového oleje, pomerančového výtažku a 20% HHC destilátu. Výrobek neobsahuje žádné THC (psychoaktivní látka)

Výrobce: KlonyKonopí.cz - vlastní výrobaKód produktu: P00190Doprava a platba

Původní cena 899 Kč. Ušetříte 15% (135 Kč) 764 Kč

Látka dočasně zakázána - Toto zboží je momentálně zakázáno českou legislativou do 1.1.2025

HHC oleje od KlonyKonopi.cz

HHC olej jako další přírustek do sortimentu HHC produktů. V nabídce najdete HHC oleje ve formě kapek, mini-shotů nebo praktických sprejů. Základem každého oleje je jako u všech produktů čistý 99% HHC destilát v koncentraci 10%, 20%, 30% nebo 40% společně s tukovým nosičem ve formě konopného oleje nebo MCT oleje. HHC oleje nabízíme jak ve variantách s přírodním aroma, tak v čisté formě.

Jakou koncentraci HHC oleje vybrat

Na úvod doporučujeme vyzkoušet oleje s nižší koncentrací HHC a to 10% nebo 20%. Pokud patříte mezi zkušenější fanoušky HHC, pak můžete bezpečně zvolit koncentraci od 20% a výše.

Bezpečné dávkování HHC oleje

Dávkování HHC oleje se řídí podobnými faktory jako dávkování u CBD oleje. Záleží na Vašich předchozích zkušenostech s HHC a Vaší toleranci ke konopí a konopným produktům obecně. Vzhledem k individuálnímu nastavení každého uživatele tak neexistuje obecné doporučené dávkování HHC. Na internetu však můžeme nejčastěji najít shodu na dávkování:

  • Začátečníci - 5-12 mg
  • Středně pokročilí - 12-30 mg
  • Zkušení - 30-40 mg