Po úspěšném prvním kole pěstování Eletty campany (celý článek zde), jdeme na druhé kolo!

Podaří se nám i tentokrát dosáhnout výnosu 1 g/W, nebo šlo jen o štěstí první várky?
Podaří se nám dosáhnout 10% CBD nebo více, při dodržení limitu THC?Článek pro vás budeme jako vždy pravidelně aktualizovat. Pokud nechcete čekat na aktualizaci nebo chcete vidět rostliny naživo, neváhejte se zastavit na naší prodejně Braunerova 512/28, Praha 8 kde jsou rostliny k vidění.

PĚSTEBNÍ BOX

Sestavu pěstebního boxu jsme ponechali stejnou, jako v předchozím kole, jen tentokrát saháme po větších květináčích o objemu 11l, kterých se do prostoru 120cm x 240cm vejde 32ks.

RŮST

Světlo v průběhu růstu nastavujeme na periodu 18 hodin světla, 6 hodin tmy, jako obvykle. Wattáž tentokrát od počátku držíme na 1.000W se vzdáleností lampy od vrcholků rostlin 100cm. Pro optimální prokořenění substrátu v květináčích postupně přesazujeme od 1l, přes 3,5l až po finálních 11l.

1. týden - výsev a klíčení v Jiffy tabletách.

2. týden - přesazeno do 1l květináčků, substrátu BioBizz Light-mix, zálivka odstátou vodou 30ml na rostlinu každý den.
Rostliny prokořenily, zatím bez výraznějšího růstu. 

3. týden - přesazeno do 3l kvetináčů a substrátu BioBizz Light-mix, zálivka odstátou vodou 150ml na rostlinu každý den.
Rostliny pomalu začínají sílit a nabírat na objemu. 

4. týden - přesazeno do 11l kvetináčů a substrátu BioBizz Light-mix, zálivka odstátou vodou 450ml na rostlinu každý den.
Sledujeme výrazný růst a košatění rostlin. 

I přes horké letní dny a fakt, že oproti komerčním prostorám svítí tento box přes den, se průměrná denní teplota ve stanu drží okolo 28 °C s měřeným maximem 32 °C.

KVĚT

Po 35-ti dnech růstu měníme nastavení časovacích hodin na 12 hodin světla a 12 hodin tmy, čímž vstupujeme do fáze květu.
Světlo přepínáme na 1.200W.

1. týden květu - hnojíme 50% doporučeného dávkování výrobce, BioBizz Bio-Grow 1ml/l, BioBizz Bio-Bloom 0,5ml/l a stimulátor BioBizz Top-Max 0,5ml/l, každé druhé zalití. Objem zálivky 650ml na rostlinu každý den. Teplota v rozmezí 23 - 29 °C.

2. týden květu - hnojíme dle tabulky, BioBizz Bio-Grow 2ml/l, BioBizz Bio-Bloom 2ml/l a stimulátor BioBizz Top-Max 1ml/l, každé druhé zalití. Objem zálivky 750ml na rostlinu každý den. Teplota v rozmezí 22 - 29,5 °C.
V tomto týdnu protrháváme velké listy a ze spodní třetiny rostlin odstraňujeme malé větvičky a výhonky, které by v dalších fázích květu neměli dostatek světla a produkovali květy podprůměrné kvality.

3.týden květu - hnojíme dle tabulky, BioBizz Bio-Grow 3ml/l, BioBizz Bio-Bloom 2ml/l a stimulátor BioBizz Top-Max 1ml/l, každé druhé zalití. Objem zálivky 750ml na rostlinu každý den. Teplota v rozmezí 21 - 25 °C. Více rozvětvené rostliny jsme vyvázali a zajistili tyčkami. Těměř všechny rostliny nám již vykvetly.

4.týden květu - hnojíme dle tabulky, BioBizz Bio-Grow 3ml/l, BioBizz Bio-Bloom 3ml/l a stimulátor BioBizz Top-Max 1ml/l, každé druhé zalití. Objem zálivky 1000ml na rostlinu každý den. Teplota v rozmezí 21 - 28 °C. Další rozvětvené rostliny jsme vyvázali a zajistili tyčkami. Otrhali jsme největší listy, aby nebránili dopadu světla na květy. Lampu jsme umístili dále od rostlin, náš stan nám dovoluje vzdálenost světla od rostlin pouze 40 cm (ideální vzdálenost by byla 90 - 125 cm). Rostliny jsme preventivně ošetřili biologickým prostředkem (bioagens) s živými makroorganismy Steirnernema feltiae k ochraně rostlin před smuitnicemi. 

V souladu se zákonem

Součástí dodávky rostlin či semen jsou veškeré potřebné dokumenty a certifikace.

Plníme požadavky legislaslativy ČR i EU.

Možnosti dodání

Osobní převzetí, výdejní místa Zásilkovny i řada dopravců jsou samozřejmostí.

Partnerské pěstírny či osobní rozvoz jen u nás!

Poradenství pro pěstitele

Při potížích s úřady poskytneme naše konexe pro bezproblémové a rychlé řešení situace.

Ochotně poradíme s pěstováním nováčkům i profesionálům.